Про Компанію

ТОВ "СКБ "ЛУКУЛЛ" є правонаступником Спеціалізованного Конструкторського Бюро "Лукулл", яким був розроблений перший вітчизняний слуховий апарат У-1 на виконання Державної комплексної цільової програми, яка затверджена постановою Кабінетом Міністрів України від 08.10.1992 р. №573.


​У подальші роки СКБ ЛУКУЛЛ було розроблено декілька модифікацій слухового апарату У1: У1М, У1М1, У1М2, У1М3 та У11. Останніми розробками СКБ стали модернізовані апарати У1М2А, У1М3А та абсолютно нові цифрові процесорні апарати.


Наш виробничий майданчик знаходиться в м. Київ. Наші слухові апарати практично повністю складаються з імпортних комплектуючих. Найважливіші електроакустичні та електромеханічні компоненти постачаються від відомої фірми Sonion (Данія). Для надійного, довговічного і захищеного від зворотного акустичного зв'язку контакту ми використовуємо проводи-літцедрат фірми Estron (Данія).
Монтаж друкованих плат відбувається на автоматичній лінії. Остаточний монтаж апаратів проводиться вручну під мікроскопом. Після складання в корпус продукція надходить для тестування на аналізатор фірми Madsen (Данія).


ТОВ "СКБ "ЛУКУЛЛ" є лауреатом та неодноразовим переможцем конкурсів «100 кращих товарів в Україні» 2008-2013 рр.Зворотній дзвінок